Mexen FA-O elektrické topné těleso 600 W, černé - W951-0600-70
search
Mexen FA-O elektrické topné těleso 600 W, černé - W951-0600-70 Mexen FA-O elektrické topné těleso 600 W, černé - W951-0600-70 Mexen FA-O elektrické topné těleso 600 W, černé - W951-0600-70 Mexen FA-O elektrické topné těleso 600 W, černé - W951-0600-70 Mexen FA-O elektrické topné těleso 600 W, černé - W951-0600-70
Topný výkon: 600 W Topný výkon: 600 W
Citlivý Citlivý
Komfort Komfort
Index:
W951-0600-70
Barva:
Černá
Tepelný výkon:
600 W
Tepelný výkon - 600 W - ()
Barva - Černá - ()
Mexen FA-O elektrické topné těleso 600 W, černé je moderní zařízení pro vytápění s výkonem 600 W, ideální pro použití v koupelnách a jiných prostorách. Celková délka 616 mm a topný článek o délce 540 mm zajišťují efektivní vytápění. Produkt má LED diodu indikující režim provozu, dodatečnou ochranu proti provozu na 'sucho' a stupeň ochrany IP44. Funkce 'Sensitive' a 'Comfort' umožňují přesné nastavení teploty a možnost sušení.
Technické údaje:
Celková délka: 616 mm
Délka topného článku: 540 mm
Barva: Černá
Topný výkon: 600 W
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Připojovací kabel: 1,5 m
Závit topného tělesa: G 1/2"
Stupeň ochrany: IP44
LED dioda indikující režim provozu
Dodatečná ochrana proti provozu "naprázdno"
Topné těleso pro správnou funkci vyžaduje naplnění radiátoru vodou nebo směsí vody např. s glykol
Funkce topného tělesa:
- 'Sensitive' umožňuje nastavit teplotu s přesností na 5 stupňů v rozmezí 45°C-65°C
- 'Comfort' má možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu vytápění ve vybrané hodinové škále
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 600 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 600 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Citlivý
Komfort
Signalizace alarmových stavů
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
2 roky záruky
Série
Tepelný výkon
600 W
Barva
Černá
Návod k obsluze
Bezpečnostní informace
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
4.0
Obecné hodnocení založené na 1 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20,01%
Citlivý Citlivý
Komfort Komfort
Index:
W951-0600-70
600 W
Tepelný výkon - 600 W - ()