Mexen Uni-Term R maskovací sada pro radiátor, zlatá - W904-000-50
search
Index:
W904-000-50
Barva:
Zlatá
Barva - Zlatá - ()
Mexen R maskovací sada pro radiátory ve zlaté barvě se vyznačuje vysokou kvalitou provedení. Nerezová ocel a mosaz zajišťují trvanlivost a estetiku. Sada obsahuje dvě rozety o průměru 65 mm a vnitřním průměru 21 mm a pouzdra s délkou 50 mm a vnitřním průměrem 20 mm, což umožňuje snadnou montáž termostatických sad a radiátorových ventilů. Elegantní zlatá barva dodává každému interiéru třídu.
Technické údaje:
Materiál rozet: Nerezová ocel
Barva: Zlatá
Vnější průměr rozety: 65 mm
Výška rozety: 7 mm
Vnitřní průměr otvoru: 21 mm
Materiál pouzdra: Mosaz
Délka pouzdra: 50 mm
Vnitřní průměr pouzdra: 20 mm
Barva
Zlatá
Návod k obsluze
20,14%