Mexen Uni-Term R jednolůžková maskovací sada na radiátor, bílá - W904-000-20
search
Odolnost a pevnost Odolnost a pevnost
Praktické řešení Praktické řešení
2 roky záruky 2 roky záruky
Index:
W904-000-20
Barva:
Bílá
Barva - Bílá - ()
Mexen R maskovací sada k radiátoru, bílá je vynikající řešení pro estetické skrytí montážních prvků. Vyrobeno z vysoce kvalitní nerezové oceli, zajišťuje odolnost a eleganci. Bílá barva harmonizuje s většinou interiérů. Rozety o průměru 65 mm a mosazné pouzdra o délce 50 mm zaručují snadnou montáž termostatických sad a radiátorových ventilů.
Technické údaje:
Materiál rozety: Nerezová ocel
Barva: Bílá
Vnější průměr rozety: 65 mm
Výška rozety: 7 mm
Vnitřní průměr otvoru: 21 mm
Materiál pouzdra: Mosaz
Délka pouzdra: 50 mm
Vnitřní průměr pouzdra: 20 mm
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Odolnost a pevnost
Praktické řešení
2 roky záruky
Série
Barva
Bílá
Návod k obsluze
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
4.5
Obecné hodnocení založené na 2 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20,16%