Mexen Uni-Term Sada maskovacích prvků pro radiátor, bílá - W909-000-20
search
Index:
W909-000-20
Barva:
Bílá
Barva - Bílá - ()
Mexen S maskovací sada jednokruhová k topení je ideální řešení pro estetické dokončení radiátorové instalace. Vyrobeno z nerezové oceli a mosazi, zajišťuje trvanlivost a odolnost proti korozi. Bílá barva harmonizuje s většinou interiérů a kompaktní rozměry zajišťují diskrétní integraci s radiátorem. Sada obsahuje dvě růžice s vnějším průměrem 65 mm a pouzdra s délkou 50 mm, což usnadňuje montáž termostatických sad a radiátorových ventilů.
Technické údaje:
Materiál růžic: Nerezová ocel
Barva: Bílá
Vnější průměr růžice: 65 mm
Výška růžice: 7 mm
Vnitřní průměr otvoru: 21 mm
Materiál pouzdra: Mosaz
Délka pouzdra: 50 mm
Vnitřní průměr pouzdra: 20 mm
Barva
Bílá
Návod k obsluze
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
4.0
Obecné hodnocení založené na 1 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20,16%