Mexen Uni-Term R dvojitá maskovací sada na radiátor, bílá - W905-000-20
search
Index:
W905-000-20
Barva:
Bílá
Barva - Bílá - ()
Mexen R dvojitá krycí sada pro radiátor, bílá je ideální řešení pro ty, kteří chtějí esteticky zakončit instalaci radiátoru. Vyrobeno z nerezové oceli a mosazi, zajišťuje trvanlivost a odolnost proti korozi. Bílá barva se harmonicky hodí do jakéhokoli interiéru. Rozeta má rozměry 115 x 65 mm a pouzdra o délce 50 mm a vnitřním průměru 20 mm jsou snadno montovatelná. Sada je přizpůsobena pro montáž termostatických sad a radiátorových ventilů, což zaručuje plnou funkčnost.
Technické údaje:
Materiál rozety: Nerezová ocel
Barva: Bílá
Šířka rozety: 115 x 65 mm
Výška rozety: 7 mm
Průměr vnitřního otvoru: 21 mm
Materiál pouzder: Mosaz
Délka pouzder: 50 mm
Vnitřní průměr pouzder: 20 mm
Rozteč otvorů pro připojení radiátoru: 50 mm
Barva
Bílá
Návod k obsluze
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
Obecné hodnocení založené na 7 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20,07%