Mexen Uni-Term R dvojitá maskovací sada pro radiátor, zlatá - W905-000-50
search
Odolnost a pevnost Odolnost a pevnost
Praktické řešení Praktické řešení
2 roky záruky 2 roky záruky
Index:
W905-000-50
Barva:
Zlatá
Barva - Zlatá - ()
Mexen R dvojitá krycí sada pro radiátor ve zlaté barvě je elegantní a funkční řešení pro zakrytí radiátorových připojení. Vyrobeno z vysoce kvalitní nerezové oceli a mosazi, zajišťuje trvanlivost a odolnost proti korozi. Růžice o rozměrech 115 x 65 mm a pouzdra o délce 50 mm se dokonale přizpůsobí standardním termostatickým sestavám a radiátorovým ventilům. Zlatá barva dodává interiéru luxusní vzhled.
Technické údaje:
Materiál růžic: Nerezová ocel
Barva: Zlatá
Šířka růžice: 115 x 65 mm
Výška růžice: 7 mm
Průměr vnitřního otvoru: 21 mm
Materiál pouzder: Mosaz
Délka pouzder: 50 mm
Vnitřní průměr pouzder: 20 mm
Rozteč otvorů pro připojení radiátoru: 50 mm
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Odolnost a pevnost
Praktické řešení
2 roky záruky
Série
Barva
Zlatá
Návod k obsluze
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
Obecné hodnocení založené na 1 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20,06%