Mexen Line CVL33 deskový radiátor 400 x 400 mm, spodní připojení, 633 W, bílý - W633L-040-040-00
search
Mexen Line CVL33 deskový radiátor 400 x 400 mm, spodní připojení, 633 W, bílý - W633L-040-040-00 Mexen Line CVL33 deskový radiátor 400 x 400 mm, spodní připojení, 633 W, bílý - W633L-040-040-00 Mexen Line CVL33 deskový radiátor 400 x 400 mm, spodní připojení, 633 W, bílý - W633L-040-040-00 Mexen Line CVL33 deskový radiátor 400 x 400 mm, spodní připojení, 633 W, bílý - W633L-040-040-00 Mexen Line CVL33 deskový radiátor 400 x 400 mm, spodní připojení, 633 W, bílý - W633L-040-040-00 Mexen Line CVL33 deskový radiátor 400 x 400 mm, spodní připojení, 633 W, bílý - W633L-040-040-00
	Ocel Ocel
Vysoký tepelný výkon Vysoký tepelný výkon
Lakýrnický povlak: DIN 99500 Lakýrnický povlak: DIN 99500
Index:
W633L-040-040-00
Výška:
400 mm
Barva:
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
633 W
Barva - Bílá - ()
Technické údaje:
Výška (Y): 400 mm
Šířka (X): 400 mm
Hloubka: 164 mm
Rozteč připojení: 5 cm
Rozteč vertikálních vodních kanálů: 33,3 mm
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Provozní teplota: max 110 °C
Maximální pracovní tlak: 10 bar
Maximální zkušební tlak: 13 bar
Tepelný výkon:
- 55/45/20 °C 331 W
- 75/65/20 °C 633 W
- 90/70/20 °C 797 W
Přípojky:
- 2xG ½″ zespodu zprava
- 4xG ½″ boční
Vysoce kvalitní, trvanlivý nátěr - DIN 99500
Obsahuje boční kryt a odnímatelný horní kryt
Včetně: závěsů, montážní sady, uzavíracích zátků, odvzdušňovače a ventilové vložky
Fotografie ukazují radiátor ve velikosti 600 x 1200 mm.
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Vysoký tepelný výkon
Lakýrnický povlak: DIN 99500
Snadné čištění
1 MPa
Maximální pracovní tlak je 1 MPa (10 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně za standardních podmínek používání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 110°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
400 mm
Výška
400 mm
Hloubka
164 mm
633 W
Barva
Materiál
Ocel
Typ
33
Síla montáže
Pravá
Vzdálenost připojení
5 cm
Připojení
Spodní
Orientace
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Index:
W633L-040-040-00
400 mm
400 mm
633 W