Mexen Ceres koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 482 W, chrom - W111-1200-500-00-01
search
Mexen Ceres koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 482 W, chrom - W111-1200-500-00-01 Mexen Ceres koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 482 W, chrom - W111-1200-500-00-01 Mexen Ceres koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 482 W, chrom - W111-1200-500-00-01 Mexen Ceres koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 482 W, chrom - W111-1200-500-00-01 Mexen Ceres koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 482 W, chrom - W111-1200-500-00-01 Mexen Ceres koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 482 W, chrom - W111-1200-500-00-01 Mexen Ceres koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 482 W, chrom - W111-1200-500-00-01 Mexen Ceres koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 482 W, chrom - W111-1200-500-00-01 Mexen Ceres koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 482 W, chrom - W111-1200-500-00-01
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W111-1200-500-00-01
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
482 W
Barva - Chrom - ()
Mexen Ceres je moderní koupelnový radiátor o rozměrech 1200 x 500 mm, který se perfektně hodí do každého interiéru. Odolná konstrukce z vysoce kvalitní oceli zajišťuje dlouhou životnost a odolnost proti korozi díky nátěru. S topným výkonem 482 W a možností montáže topného tělesa, Mexen Ceres zaručuje efektivní vytápění. Univerzální přípojky a snadná montáž usnadňují instalaci. Chromovaný povrch dodává eleganci a lehká hmotnost 13,90 kg usnadňuje manipulaci. Ideální pro náročné uživatele.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 62 mm
Rozteč připojení:
- 45 cm (dolní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Chrom
Materiál: Ocel
Hmotnost: 13,90 kg
Kapacita: 5,6 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,3 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 482 W
Přípojky:
- 2xG ½ʺ střední
- 4xG ½ʺ zhora a zdola z pravé nebo levé strany
Možnost montáže topného tělesa
Vysoce kvalitní, trvanlivý nátěr odolný proti korozi
Obsahuje: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
500 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
62 mm
Tepelný výkon
482 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
45 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W111-1200-500-00-01
1200 mm
500 mm
482 W