Mexen Ceres koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 610 W, antracit - W111-1200-500-00-66
search
Mexen Ceres koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 610 W, antracit - W111-1200-500-00-66 Mexen Ceres koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 610 W, antracit - W111-1200-500-00-66 Mexen Ceres koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 610 W, antracit - W111-1200-500-00-66 Mexen Ceres koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 610 W, antracit - W111-1200-500-00-66 Mexen Ceres koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 610 W, antracit - W111-1200-500-00-66 Mexen Ceres koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 610 W, antracit - W111-1200-500-00-66 Mexen Ceres koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 610 W, antracit - W111-1200-500-00-66 Mexen Ceres koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 610 W, antracit - W111-1200-500-00-66 Mexen Ceres koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 610 W, antracit - W111-1200-500-00-66
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W111-1200-500-00-66
Výška:
1200 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
610 W
Barva - Antracitová - ()
**Mexen Ceres** je moderní koupelnový radiátor o rozměrech 1200 x 500 mm, který nabízí tepelný výkon 610 W. Jeho elegantní antracitová barva RAL 7016 skvěle zapadá do moderních interiérů. Je vyroben z odolné oceli a má vysoce kvalitní lakovou úpravu odolnou proti korozi. Díky možnosti instalace topného tělesa a různým možnostem připojení zajišťuje univerzálnost instalace. Navíc sada obsahuje nezbytné montážní příslušenství. Ideální volba pro ty, kteří si váží funkčnosti a stylu.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 62 mm
Vzdálenost připojení:
- 45 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Antracit RAL 7016
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,3 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 610 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ nahoře a dole z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, odolná laková úprava odolná proti korozi
Sada obsahuje: závěsy, montážní sadu, slepé zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
500 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
62 mm
610 W
Barva
Antracitová
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W111-1200-500-00-66
1200 mm
500 mm
610 W