Mexen Ceres koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 610 W, bílý - W111-1200-500-00-20
search
Mexen Ceres koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 610 W, bílý - W111-1200-500-00-20 Mexen Ceres koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 610 W, bílý - W111-1200-500-00-20 Mexen Ceres koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 610 W, bílý - W111-1200-500-00-20 Mexen Ceres koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 610 W, bílý - W111-1200-500-00-20 Mexen Ceres koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 610 W, bílý - W111-1200-500-00-20 Mexen Ceres koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 610 W, bílý - W111-1200-500-00-20 Mexen Ceres koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 610 W, bílý - W111-1200-500-00-20 Mexen Ceres koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 610 W, bílý - W111-1200-500-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W111-1200-500-00-20
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
610 W
Barva - Bílá - ()
Mexen Ceres je moderní koupelnový radiátor o rozměrech 1200 x 500 mm, který kombinuje elegantní bílou barvu s vysokou funkčností. Díky výkonu 610 W efektivně vytápí místnost a jeho ocelová konstrukce zajišťuje trvanlivost a odolnost vůči korozi. Radiátor nabízí možnost flexibilní instalace díky různým roztečem připojení a další možnosti montáže topného tělesa. Jeho reakce na oheň třídy A1 a maximální provozní teplota do 95°C jej činí bezpečnou volbou pro každou koupelnu.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 62 mm
Rozteč připojení:
- 45 cm (dolní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Bílá RAL 9016
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,3 Mpa
Výkon topení:
- 75/65/20 °C - 610 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ nahoře a dole z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, odolný lak odolný vůči korozi
Součástí balení: závěsy, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovací ventil
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
500 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
62 mm
Tepelný výkon
610 W
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W111-1200-500-00-20
1200 mm
500 mm
610 W