Mexen Ceres koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 610 W, černý - W111-1200-500-00-70
search
Mexen Ceres koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 610 W, černý - W111-1200-500-00-70 Mexen Ceres koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 610 W, černý - W111-1200-500-00-70 Mexen Ceres koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 610 W, černý - W111-1200-500-00-70 Mexen Ceres koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 610 W, černý - W111-1200-500-00-70 Mexen Ceres koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 610 W, černý - W111-1200-500-00-70 Mexen Ceres koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 610 W, černý - W111-1200-500-00-70 Mexen Ceres koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 610 W, černý - W111-1200-500-00-70 Mexen Ceres koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 610 W, černý - W111-1200-500-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W111-1200-500-00-70
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
610 W
Barva - Černá - ()
Mexen Ceres koupelnový radiátor nabízí vynikající kombinaci elegance a funkčnosti. S výškou 1200 mm a šířkou 500 mm se ideálně hodí do každé koupelny. Efektivní tepelný výkon 610 W zajišťuje tepelný komfort a ocelová konstrukce s černým lakovaným povrchem RAL 9005 zaručuje trvanlivost a odolnost vůči korozi. Možnost instalace topné tyče a podpora pro širokou rozteč připojení činí z něj velmi univerzální. Maximální pracovní teplota je 95 °C a tlak do 0,3 MPa zajišťuje spolehlivost. Radiátor váží 13,90 kg a má reakci na oheň A1. V balení jsou obsaženy závěsy, montážní sada, ucpávky a odvzdušňovač.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 62 mm
Rozteč připojení:
- 45 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Hmotnost: 13,90 kg
Kapacita: 5,6 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,3 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 610 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ z vrchu a zezdola zprava nebo zleva
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, odolný lakovaný povrch odolný proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada, ucpávky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
500 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
62 mm
610 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
45 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W111-1200-500-00-70
1200 mm
500 mm
610 W