Mexen Ceres elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, antracit - W111-1200-500-2600-66
search
Mexen Ceres elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, antracit - W111-1200-500-2600-66 Mexen Ceres elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, antracit - W111-1200-500-2600-66 Mexen Ceres elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, antracit - W111-1200-500-2600-66 Mexen Ceres elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, antracit - W111-1200-500-2600-66 Mexen Ceres elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, antracit - W111-1200-500-2600-66 Mexen Ceres elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, antracit - W111-1200-500-2600-66 Mexen Ceres elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, antracit - W111-1200-500-2600-66
Topný výkon: 600 W Topný výkon: 600 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W111-1200-500-2600-66
Výška:
1200 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
600 W
Barva - Antracitová - ()
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 62 mm
Barva: Antracit
Materiál: Ocel
Topný výkon: 600 W
Počet topných tyčí: 12
Celková délka topného tělesa: 656 mm
Délka topného elementu: 540 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Další ochrana proti práci "na sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, odolný lakovaný povrch odolný proti korozi
Pro správné fungování radiátor vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykolem
V balení: závěsy, montážní sada a zaslepovací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavení teploty topení v zvolené hodinové škále
- Dětská pojistka umožňuje zablokování ovládání topné tyče
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 600 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 600 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
500 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
62 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
600 W
Barva
Antracitová
Materiál
Ocel
Montáž
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20,01%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W111-1200-500-2600-66
1200 mm
500 mm
600 W