Mexen Flat VS20S deskový radiator 1400 x 300 mm, spodní střední připojení, 534 W, černý - W6VS20S-140-030-70
search
Mexen Flat VS20S deskový radiator 1400 x 300 mm, spodní střední připojení, 534 W, černý - W6VS20S-140-030-70 Mexen Flat VS20S deskový radiator 1400 x 300 mm, spodní střední připojení, 534 W, černý - W6VS20S-140-030-70 Mexen Flat VS20S deskový radiator 1400 x 300 mm, spodní střední připojení, 534 W, černý - W6VS20S-140-030-70 Mexen Flat VS20S deskový radiator 1400 x 300 mm, spodní střední připojení, 534 W, černý - W6VS20S-140-030-70 Mexen Flat VS20S deskový radiator 1400 x 300 mm, spodní střední připojení, 534 W, černý - W6VS20S-140-030-70 Mexen Flat VS20S deskový radiator 1400 x 300 mm, spodní střední připojení, 534 W, černý - W6VS20S-140-030-70 Mexen Flat VS20S deskový radiator 1400 x 300 mm, spodní střední připojení, 534 W, černý - W6VS20S-140-030-70
	Ocel Ocel
Vysoký tepelný výkon Vysoký tepelný výkon
Lakýrnický povlak: DIN 99500 Lakýrnický povlak: DIN 99500
Index:
W6VS20S-140-030-70
Výška:
1400 mm
Barva:
Šířka:
300 mm
Tepelný výkon:
534 W
Barva - Černá - ()
Technické údaje:
Výška (Y): 1400 mm
Šířka (X): 300 mm
Hloubka: 70 mm
Rozteč připojení: 5 cm
Rozteč vertikálních vodních kanálů: 33,3 mm
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Pracovní teplota: max 110 °C
Maximální pracovní tlak: 10 bar
Maximální zkušební tlak: 13 bar
Topný výkon:
- 55/45/20 °C 280 W
- 75/65/20 °C 534 W
- 90/70/20 °C 672 W
Připojení:
- 2xG ½" spodní střední
- 4xG ½" boční
Vysoce kvalitní, odolný lakovaný povrch - DIN 99500
V balení: zavěšení, montážní sad, zátky a odvzdušňovač
Obrázky ukazují radiator v velikosti 600 x 1800 mm.
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Vysoký tepelný výkon
Lakýrnický povlak: DIN 99500
1 MPa
Maximální pracovní tlak je 1 MPa (10 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně za standardních podmínek používání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 110°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
300 mm
Výška
1400 mm
Hloubka
70 mm
Tepelný výkon
534 W
Barva
Materiál
Ocel
Typ
20
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm
Připojení
Spodní středové
Orientace
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Index:
W6VS20S-140-030-70
1400 mm
300 mm
534 W