Mexen Flat VS20S deskový radiátor 1800 x 300 mm, dolní střední připojení, 654 W, černý - W6VS20S-180-030-70
search
Mexen Flat VS20S deskový radiátor 1800 x 300 mm, dolní střední připojení, 654 W, černý - W6VS20S-180-030-70 Mexen Flat VS20S deskový radiátor 1800 x 300 mm, dolní střední připojení, 654 W, černý - W6VS20S-180-030-70 Mexen Flat VS20S deskový radiátor 1800 x 300 mm, dolní střední připojení, 654 W, černý - W6VS20S-180-030-70 Mexen Flat VS20S deskový radiátor 1800 x 300 mm, dolní střední připojení, 654 W, černý - W6VS20S-180-030-70 Mexen Flat VS20S deskový radiátor 1800 x 300 mm, dolní střední připojení, 654 W, černý - W6VS20S-180-030-70 Mexen Flat VS20S deskový radiátor 1800 x 300 mm, dolní střední připojení, 654 W, černý - W6VS20S-180-030-70 Mexen Flat VS20S deskový radiátor 1800 x 300 mm, dolní střední připojení, 654 W, černý - W6VS20S-180-030-70
Index:
W6VS20S-180-030-70
Výška:
1800 mm
Barva:
Šířka:
300 mm
Tepelný výkon:
654 W
Barva - Černá - ()
Technické údaje:
Výška (Y): 1800 mm
Šířka (X): 300 mm
Hloubka: 70 mm
Rozteč připojení: 5 cm
Rozteč vertikálních vodních kanálů: 33,3 mm
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Pracovní teplota: max 110 °C
Maximální provozní tlak: 10 bar
Maximální zkušební tlak: 13 bar
Tepelný výkon:
- 55/45/20 °C 342 W
- 75/65/20 °C 654 W
- 90/70/20 °C 824 W
Připojení:
- 2xG ½“ dolní střední
- 4xG ½“ boční
Vysoce kvalitní, odolný lak - DIN 99500
V sadě: závěsy, montážní sada, zátky a odvzdušňovací ventil
Obrázky zobrazují radiátor ve velikosti 600 x 1800 mm.
Lakýrnický povlak: DIN 99500
1 MPa
Maximální pracovní tlak je 1 MPa (10 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně za standardních podmínek používání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 110°C
Šířka
300 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
70 mm
654 W
Návod k obsluze
20,01%
Index:
W6VS20S-180-030-70
1800 mm
300 mm
654 W