Mexen Flat VS20S deskový radiátor 1800 x 400 mm, dolní středové připojení, 872 W, černý - W6VS20S-180-040-70
search
Mexen Flat VS20S deskový radiátor 1800 x 400 mm, dolní středové připojení, 872 W, černý - W6VS20S-180-040-70 Mexen Flat VS20S deskový radiátor 1800 x 400 mm, dolní středové připojení, 872 W, černý - W6VS20S-180-040-70 Mexen Flat VS20S deskový radiátor 1800 x 400 mm, dolní středové připojení, 872 W, černý - W6VS20S-180-040-70 Mexen Flat VS20S deskový radiátor 1800 x 400 mm, dolní středové připojení, 872 W, černý - W6VS20S-180-040-70 Mexen Flat VS20S deskový radiátor 1800 x 400 mm, dolní středové připojení, 872 W, černý - W6VS20S-180-040-70 Mexen Flat VS20S deskový radiátor 1800 x 400 mm, dolní středové připojení, 872 W, černý - W6VS20S-180-040-70 Mexen Flat VS20S deskový radiátor 1800 x 400 mm, dolní středové připojení, 872 W, černý - W6VS20S-180-040-70
	Ocel Ocel
Vysoký tepelný výkon Vysoký tepelný výkon
Lakýrnický povlak: DIN 99500 Lakýrnický povlak: DIN 99500
Index:
W6VS20S-180-040-70
Výška:
1800 mm
Barva:
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
872 W
Barva - Černá - ()
Technické údaje:
Výška (Y): 1800 mm
Šířka (X): 400 mm
Hloubka: 70 mm
Rozteč připojení: 5 cm
Rozteč vertikálních vodních kanálů: 33,3 mm
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Pracovní teplota: max 110 °C
Maximální pracovní tlak: 10 bar
Maximální zkušební tlak: 13 bar
Tepelný výkon:
- 55/45/20 °C 457 W
- 75/65/20 °C 872 W
- 90/70/20 °C 1098 W
Připojení:
- 2xG ½” dolní středové
- 4xG ½” boční
Vysoce kvalitní, odolný lakovaný povrch - DIN 99500
V balení: závěsy, montážní sada, zátky a vzduchový ventil
Fotografie zobrazuje radiátor ve velikosti 600 x 1800 mm.
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Vysoký tepelný výkon
Lakýrnický povlak: DIN 99500
1 MPa
Maximální pracovní tlak je 1 MPa (10 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně za standardních podmínek používání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 110°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
400 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
70 mm
872 W
Barva
Materiál
Ocel
Typ
20
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm
Připojení
Spodní středové
Orientace
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Index:
W6VS20S-180-040-70
1800 mm
400 mm
872 W