Mexen Flat VS20S radiátor deskový 2200 x 400 mm, dolní středové připojení, 1013 W, černý - W6VS20S-220-040-70
search
Mexen Flat VS20S radiátor deskový 2200 x 400 mm, dolní středové připojení, 1013 W, černý - W6VS20S-220-040-70 Mexen Flat VS20S radiátor deskový 2200 x 400 mm, dolní středové připojení, 1013 W, černý - W6VS20S-220-040-70 Mexen Flat VS20S radiátor deskový 2200 x 400 mm, dolní středové připojení, 1013 W, černý - W6VS20S-220-040-70 Mexen Flat VS20S radiátor deskový 2200 x 400 mm, dolní středové připojení, 1013 W, černý - W6VS20S-220-040-70 Mexen Flat VS20S radiátor deskový 2200 x 400 mm, dolní středové připojení, 1013 W, černý - W6VS20S-220-040-70 Mexen Flat VS20S radiátor deskový 2200 x 400 mm, dolní středové připojení, 1013 W, černý - W6VS20S-220-040-70 Mexen Flat VS20S radiátor deskový 2200 x 400 mm, dolní středové připojení, 1013 W, černý - W6VS20S-220-040-70
Index:
W6VS20S-220-040-70
Výška:
2200 mm
Barva:
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
1013 W
Barva - Černá - ()
Technické údaje:
Výška (Y): 2200 mm
Šířka (X): 400 mm
Hloubka: 70 mm
Rozteč připojení: 5 cm
Rozteč vertikálních vodních kanálků: 33,3 mm
Barva: Černý RAL 9005
Materiál: Ocel
Pracovní teplota: max 110 °C
Maximální pracovní tlak: 10 bar
Maximální zkušební tlak: 13 bar
Topný výkon:
- 55/45/20 °C 526 W
- 75/65/20 °C 1013 W
- 90/70/20 °C 1280 W
- 4xG ½” boční
Vysoce kvalitní, trvanlivý lakovaný povrch - DIN 99500
Včetně: zavěšení, montážní sada, zátky a vzdušníky
Na fotografiích je radiátor o rozměrech 600 x 1800 mm.
Lakýrnický povlak: DIN 99500
1 MPa
Maximální pracovní tlak je 1 MPa (10 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně za standardních podmínek používání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 110°C
Šířka
400 mm
Výška
2200 mm
Hloubka
70 mm
Tepelný výkon
1013 W
Návod k obsluze
20%
Index:
W6VS20S-220-040-70
2200 mm
400 mm
1013 W