Mexen Flat VS20S deskový radiator 2200 x 500 mm, dolní středové připojení, 1267 W, černý - W6VS20S-220-050-70
search
Mexen Flat VS20S deskový radiator 2200 x 500 mm, dolní středové připojení, 1267 W, černý - W6VS20S-220-050-70 Mexen Flat VS20S deskový radiator 2200 x 500 mm, dolní středové připojení, 1267 W, černý - W6VS20S-220-050-70 Mexen Flat VS20S deskový radiator 2200 x 500 mm, dolní středové připojení, 1267 W, černý - W6VS20S-220-050-70 Mexen Flat VS20S deskový radiator 2200 x 500 mm, dolní středové připojení, 1267 W, černý - W6VS20S-220-050-70 Mexen Flat VS20S deskový radiator 2200 x 500 mm, dolní středové připojení, 1267 W, černý - W6VS20S-220-050-70 Mexen Flat VS20S deskový radiator 2200 x 500 mm, dolní středové připojení, 1267 W, černý - W6VS20S-220-050-70 Mexen Flat VS20S deskový radiator 2200 x 500 mm, dolní středové připojení, 1267 W, černý - W6VS20S-220-050-70
Index:
W6VS20S-220-050-70
Výška:
2200 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
1267 W
Barva - Černá - ()
Technické údaje:
Výška (Y): 2200 mm
Šířka (X): 500 mm
Hloubka: 70 mm
Rozteč připojení: 5 cm
Rozteč vertikálních vodních kanálů: 33,3 mm
Barva: Černý RAL 9005
Materiál: Ocel
Pracovní teplota: max 110 °C
Maximální provozní tlak: 10 bar
Maximální tlaková zkouška: 13 bar
Tepelný výkon:
- 55/45/20 °C 658 W
- 75/65/20 °C 1267 W
- 90/70/20 °C 1600 W
- 4xG ½” boční
Vysoce kvalitní, trvalý povrch lakování - DIN 99500
V balení: upevnění, montážní sada, zátky a odvzdušňovač
Fotografie zobrazují radiátor v rozměru 600 x 1800 mm.
Lakýrnický povlak: DIN 99500
1 MPa
Maximální pracovní tlak je 1 MPa (10 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně za standardních podmínek používání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 110°C
Šířka
500 mm
Výška
2200 mm
Hloubka
70 mm
1267 W
Návod k obsluze
20%
Index:
W6VS20S-220-050-70
2200 mm
500 mm
1267 W