Mexen Flat VS20S radiátor panelový 1600 x 500 mm, dolní středové připojení, 993 W, černý - W6VS20S-160-050-70
search
Mexen Flat VS20S radiátor panelový 1600 x 500 mm, dolní středové připojení, 993 W, černý - W6VS20S-160-050-70 Mexen Flat VS20S radiátor panelový 1600 x 500 mm, dolní středové připojení, 993 W, černý - W6VS20S-160-050-70 Mexen Flat VS20S radiátor panelový 1600 x 500 mm, dolní středové připojení, 993 W, černý - W6VS20S-160-050-70 Mexen Flat VS20S radiátor panelový 1600 x 500 mm, dolní středové připojení, 993 W, černý - W6VS20S-160-050-70 Mexen Flat VS20S radiátor panelový 1600 x 500 mm, dolní středové připojení, 993 W, černý - W6VS20S-160-050-70 Mexen Flat VS20S radiátor panelový 1600 x 500 mm, dolní středové připojení, 993 W, černý - W6VS20S-160-050-70 Mexen Flat VS20S radiátor panelový 1600 x 500 mm, dolní středové připojení, 993 W, černý - W6VS20S-160-050-70
	Ocel Ocel
Vysoký tepelný výkon Vysoký tepelný výkon
Lakýrnický povlak: DIN 99500 Lakýrnický povlak: DIN 99500
Index:
W6VS20S-160-050-70
Výška:
1600 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
993 W
Barva - Černá - ()
Technické údaje:
Výška (Y): 1600 mm
Šířka (X): 500 mm
Hloubka: 70 mm
Rozteč připojení: 5 cm
Rozteč vertikálních vodních kanálů: 33,3 mm
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Pracovní teplota: max 110 °C
Maximální pracovní tlak: 10 bar
Maximální zkušební tlak: 13 bar
Vytápěcí výkon:
- 55/45/20 °C 520 W
- 75/65/20 °C 993 W
- 90/70/20 °C 1250 W
Připojení:
- 2xG ½” dolní středové
- 4xG ½” boční
Vysoce kvalitní, trvanlivý lakovaný povrch - DIN 99500
Včetně: zavěšení, montážní sady, zátky a odvzdušňovač
Fotografie ukazují radiátor ve velikosti 600 x 1800 mm.
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Vysoký tepelný výkon
Lakýrnický povlak: DIN 99500
1 MPa
Maximální pracovní tlak je 1 MPa (10 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně za standardních podmínek používání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 110°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
500 mm
Výška
1600 mm
Hloubka
70 mm
Tepelný výkon
993 W
Barva
Materiál
Ocel
Typ
20
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm
Připojení
Spodní středové
Orientace
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Index:
W6VS20S-160-050-70
1600 mm
500 mm
993 W