Mexen Line VS20SL radiátor panelový 1800 x 500 mm, dolní středové připojení, 1090 W, černý - W6VS20SL-180-050-70
search
Mexen Line VS20SL radiátor panelový 1800 x 500 mm, dolní středové připojení, 1090 W, černý - W6VS20SL-180-050-70 Mexen Line VS20SL radiátor panelový 1800 x 500 mm, dolní středové připojení, 1090 W, černý - W6VS20SL-180-050-70 Mexen Line VS20SL radiátor panelový 1800 x 500 mm, dolní středové připojení, 1090 W, černý - W6VS20SL-180-050-70 Mexen Line VS20SL radiátor panelový 1800 x 500 mm, dolní středové připojení, 1090 W, černý - W6VS20SL-180-050-70 Mexen Line VS20SL radiátor panelový 1800 x 500 mm, dolní středové připojení, 1090 W, černý - W6VS20SL-180-050-70 Mexen Line VS20SL radiátor panelový 1800 x 500 mm, dolní středové připojení, 1090 W, černý - W6VS20SL-180-050-70 Mexen Line VS20SL radiátor panelový 1800 x 500 mm, dolní středové připojení, 1090 W, černý - W6VS20SL-180-050-70
Index:
W6VS20SL-180-050-70
Výška:
1800 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
1090 W
Barva - Černá - ()
Technické údaje:
Výška (Y): 1800 mm
Šířka (X): 500 mm
Hloubka: 70 mm
Vzdálenost připojení: 5 cm
Vzdálenost vertikálních vodních kanálů: 33,3 mm
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Pracovní teplota: max 110 °C
Maximální pracovní tlak: 10 bar
Maximální zkušební tlak: 13 bar
Topný výkon:
- 55/45/20 °C 571 W
- 75/65/20 °C 1090 W
- 90/70/20 °C 1373 W
Připojení:
- 2xG ½″ dolní středové
- 4xG ½″ boční
Vysoce kvalitní, trvalý nátěr - DIN 99500
V balení: zavěšení, montážní souprava, zátky a odvzdušňovač
Fotografie ukazují radiátor v rozměru 600 x 1800 mm.
Lakýrnický povlak: DIN 99500
1 MPa
Maximální pracovní tlak je 1 MPa (10 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně za standardních podmínek používání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 110°C
Šířka
500 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
70 mm
Tepelný výkon
1090 W
Návod k obsluze
20%
Index:
W6VS20SL-180-050-70
1800 mm
500 mm
1090 W