Mexen Line VS20SL panelový radiátor 2000 x 500 mm, dolní středové připojení, 1181 W, černý - W6VS20SL-200-050-70
search
Mexen Line VS20SL panelový radiátor 2000 x 500 mm, dolní středové připojení, 1181 W, černý - W6VS20SL-200-050-70 Mexen Line VS20SL panelový radiátor 2000 x 500 mm, dolní středové připojení, 1181 W, černý - W6VS20SL-200-050-70 Mexen Line VS20SL panelový radiátor 2000 x 500 mm, dolní středové připojení, 1181 W, černý - W6VS20SL-200-050-70 Mexen Line VS20SL panelový radiátor 2000 x 500 mm, dolní středové připojení, 1181 W, černý - W6VS20SL-200-050-70 Mexen Line VS20SL panelový radiátor 2000 x 500 mm, dolní středové připojení, 1181 W, černý - W6VS20SL-200-050-70 Mexen Line VS20SL panelový radiátor 2000 x 500 mm, dolní středové připojení, 1181 W, černý - W6VS20SL-200-050-70 Mexen Line VS20SL panelový radiátor 2000 x 500 mm, dolní středové připojení, 1181 W, černý - W6VS20SL-200-050-70
	Ocel Ocel
Vysoký tepelný výkon Vysoký tepelný výkon
Lakýrnický povlak: DIN 99500 Lakýrnický povlak: DIN 99500
Index:
W6VS20SL-200-050-70
Výška:
2000 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
1181 W
Barva - Černá - ()
Technické údaje:
Výška (Y): 2000 mm
Šířka (X): 500 mm
Hloubka: 70 mm
Rozteč připojení: 5 cm
Rozteč vertikálních vodních kanálů: 33,3 mm
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Pracovní teplota: max 110 °C
Maximální pracovní tlak: 10 bar
Maximální zkušební tlak: 13 bar
Výkon topení:
- 55/45/20 °C 616 W
- 75/65/20 °C 1181 W
- 90/70/20 °C 1490 W
Připojení:
- 2xG ½” dolní středové
- 4xG ½” boční
Vysoce kvalitní, trvalý nátěr - DIN 99500
V balení: závěsy, montážní sada, zátky a odvzdušňovač
Fotografie zobrazují radiátor v rozměru 600 x 1800 mm.
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Vysoký tepelný výkon
Lakýrnický povlak: DIN 99500
1 MPa
Maximální pracovní tlak je 1 MPa (10 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně za standardních podmínek používání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 110°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
500 mm
Výška
2000 mm
Hloubka
70 mm
Tepelný výkon
1181 W
Barva
Materiál
Ocel
Typ
20
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm
Připojení
Spodní středové
Orientace
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Index:
W6VS20SL-200-050-70
2000 mm
500 mm
1181 W