Mexen Zoom dekorativní koupelnový radiátor 1100 x 530 mm, 376 W, bílý - W130-1100-530-00-20
search
Mexen Zoom dekorativní koupelnový radiátor 1100 x 530 mm, 376 W, bílý - W130-1100-530-00-20 Mexen Zoom dekorativní koupelnový radiátor 1100 x 530 mm, 376 W, bílý - W130-1100-530-00-20 Mexen Zoom dekorativní koupelnový radiátor 1100 x 530 mm, 376 W, bílý - W130-1100-530-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W130-1100-530-00-20
Výška:
1100 mm
Barva:
Šířka:
530 mm
Tepelný výkon:
376 W
Výška - 1100 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Technické údaje:
Výška: 1100 mm
Šířka: 530 mm
Hloubka: 40 mm
Připojovací roztažení:
- 50 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 8,09 kg
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 376 W
Připojení:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ shora a zespodu z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné patrony
Vysoká kvalita, trvanlivý nátěr odolný proti korozi
Včetně: závěsy, montážní sada, zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
530 mm
Výška
1100 mm
Hloubka
40 mm
Druh
Dekorativní
Tepelný výkon
376 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
50 cm , 5 cm
Připojení
Střední , Spodní
Orientace
Vertikální
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W130-1100-530-00-20
1100 mm
530 mm
376 W
Výška - 1100 mm - ()