Mexen Zoom dekorativní koupelnový radiátor 770 x 530 mm, 275 W, bílý - W130-0770-530-00-20
search
Mexen Zoom dekorativní koupelnový radiátor 770 x 530 mm, 275 W, bílý - W130-0770-530-00-20 Mexen Zoom dekorativní koupelnový radiátor 770 x 530 mm, 275 W, bílý - W130-0770-530-00-20 Mexen Zoom dekorativní koupelnový radiátor 770 x 530 mm, 275 W, bílý - W130-0770-530-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W130-0770-530-00-20
Výška:
770 mm
Barva:
Šířka:
530 mm
Tepelný výkon:
275 W
Výška - 770 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Technické údaje:
Výška: 770 mm
Šířka: 530 mm
Hloubka: 40 mm
Rozteč připojení:
- 50 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 6,09 kg
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 275 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ zhora a zdola z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné spirály
Vysoce kvalitní, odolný lak, odolný proti korozi
V kompletu: závěsy, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovací ventil
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
530 mm
Výška
770 mm
Hloubka
40 mm
Druh
Dekorativní
275 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
50 cm , 5 cm
Připojení
Střední , Spodní
Orientace
Vertikální
20,02%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W130-0770-530-00-20
770 mm
530 mm
275 W
Výška - 770 mm - ()