Mexen Zoom dekorativní koupelnový radiátor 770 x 530 mm, 275 W, antracit - W130-0770-530-00-66
search
Mexen Zoom dekorativní koupelnový radiátor 770 x 530 mm, 275 W, antracit - W130-0770-530-00-66 Mexen Zoom dekorativní koupelnový radiátor 770 x 530 mm, 275 W, antracit - W130-0770-530-00-66 Mexen Zoom dekorativní koupelnový radiátor 770 x 530 mm, 275 W, antracit - W130-0770-530-00-66
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W130-0770-530-00-66
Výška:
770 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
530 mm
Tepelný výkon:
275 W
Výška - 770 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Technické údaje:
Výška: 770 mm
Šířka: 530 mm
Hloubka: 40 mm
Rozteč připojení:
- 50 cm (dolní) nebo 5 cm (středové)
Barva: Antracit RAL 7016
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 275 W
Přípojky:
- 2xG ½″ středové
- 4xG ½″ shora a zespodu z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada, zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
530 mm
Výška
770 mm
Hloubka
40 mm
Druh
Dekorativní
275 W
Barva
Antracitová
Vertikální
20,02%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W130-0770-530-00-66
770 mm
530 mm
275 W
Výška - 770 mm - ()