Mexen Zoom dekorativní koupelnový radiátor 1100 x 530 mm, 376 W, antracit - W130-1100-530-00-66
search
Mexen Zoom dekorativní koupelnový radiátor 1100 x 530 mm, 376 W, antracit - W130-1100-530-00-66 Mexen Zoom dekorativní koupelnový radiátor 1100 x 530 mm, 376 W, antracit - W130-1100-530-00-66 Mexen Zoom dekorativní koupelnový radiátor 1100 x 530 mm, 376 W, antracit - W130-1100-530-00-66
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W130-1100-530-00-66
Výška:
1100 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
530 mm
Tepelný výkon:
376 W
Výška - 1100 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Technické údaje:
Výška: 1100 mm
Šířka: 530 mm
Hloubka: 40 mm
Rozteč připojení:
- 50 cm (dolní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Antracit RAL 7016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 8,09 kg
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 376 W
Připojení:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ z horní a dolní strany, vpravo nebo vlevo
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, odolný lakový povlak odolný proti korozi
Obsah balení: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
530 mm
Výška
1100 mm
Hloubka
40 mm
Tepelný výkon
376 W
Barva
Antracitová
Vertikální
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W130-1100-530-00-66
1100 mm
530 mm
376 W
Výška - 1100 mm - ()