Mexen Zoom dekorativní koupelnový radiátor 1430 x 530 mm, 477 W, bílý - W130-1430-530-00-20
search
Mexen Zoom dekorativní koupelnový radiátor 1430 x 530 mm, 477 W, bílý - W130-1430-530-00-20 Mexen Zoom dekorativní koupelnový radiátor 1430 x 530 mm, 477 W, bílý - W130-1430-530-00-20 Mexen Zoom dekorativní koupelnový radiátor 1430 x 530 mm, 477 W, bílý - W130-1430-530-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W130-1430-530-00-20
Výška:
1430 mm
Barva:
Šířka:
530 mm
Tepelný výkon:
477 W
Výška - 1430 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Technické údaje:
Výška: 1430 mm
Šířka: 530 mm
Hloubka: 40 mm
Rozteč připojení:
- 50 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 10,09 kg
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Výkon topení:
- 75/65/20 °C - 477 W
Přípoje:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ nahoře a dole z pravé nebo levé strany
Možnost montáže topného tělesa
Vysoce kvalitní, trvalý lak odolný proti korozi
Obsah balení: závěsy, montážní sada, uzávěrové zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
530 mm
Výška
1430 mm
Hloubka
40 mm
Tepelný výkon
477 W
Vertikální
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W130-1430-530-00-20
1430 mm
530 mm
477 W
Výška - 1430 mm - ()