Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 400 mm, 320 W, černý - W104-0800-400-00-70
search
Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 400 mm, 320 W, černý - W104-0800-400-00-70 Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 400 mm, 320 W, černý - W104-0800-400-00-70 Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 400 mm, 320 W, černý - W104-0800-400-00-70 Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 400 mm, 320 W, černý - W104-0800-400-00-70 Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 400 mm, 320 W, černý - W104-0800-400-00-70 Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 400 mm, 320 W, černý - W104-0800-400-00-70 Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 400 mm, 320 W, černý - W104-0800-400-00-70 Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 400 mm, 320 W, černý - W104-0800-400-00-70 Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 400 mm, 320 W, černý - W104-0800-400-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W104-0800-400-00-70
Výška:
800 mm
Barva:
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
320 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen Hades je elegantní černý koupelnový radiátor o rozměrech 800 x 400 mm, ideální pro moderní interiéry. Vyroben z odolné oceli, má vysoce kvalitní lakovou vrstvu odolnou proti korozi. Tepelný výkon na úrovni 320 W zajišťuje efektivní vytápění i při maximální pracovní teplotě 95 °C a tlaku 0,6 Mpa. Díky možnosti instalace topného tělesa a pružným možnostem připojení je Mexen Hades všestrannou volbou pro každou místnost. V balení se nacházejí závěsy, montážní sada a odvzdušňovací ventil.
Technické údaje:
Výška: 800 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 35 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Hmotnost: 5,48 kg
Kapotáž: 3 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 320 W
Přípoje:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ shora a zdola z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, odolná laková vrstva odolná proti korozi
Komplet obsahuje: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovací ventil
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
400 mm
Výška
800 mm
Hloubka
30 mm
320 W
Uživatelská příručka
20,03%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W104-0800-400-00-70
800 mm
400 mm
320 W
Šířka - 400 mm - ()