Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 400 mm, 320 W, antracit - W104-0800-400-00-66
search
Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 400 mm, 320 W, antracit - W104-0800-400-00-66 Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 400 mm, 320 W, antracit - W104-0800-400-00-66 Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 400 mm, 320 W, antracit - W104-0800-400-00-66 Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 400 mm, 320 W, antracit - W104-0800-400-00-66 Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 400 mm, 320 W, antracit - W104-0800-400-00-66 Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 400 mm, 320 W, antracit - W104-0800-400-00-66 Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 400 mm, 320 W, antracit - W104-0800-400-00-66 Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 400 mm, 320 W, antracit - W104-0800-400-00-66 Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 400 mm, 320 W, antracit - W104-0800-400-00-66
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W104-0800-400-00-66
Výška:
800 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
320 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Mexen Hades je vynikající koupelnový radiátor, který kombinuje moderní design a vysokou funkčnost. Vyroben z odolné oceli a pokryt antracitovým nátěrem RAL 7016, odolným vůči korozi, dokonale zapadne do každého interiéru. Díky kompaktním rozměrům 800 x 400 mm a možnosti instalace topného tělesa nabízí velkou flexibilitu instalace. Maximální výkon 320 W při tlacích do 0,6 Mpa zajišťuje vynikající vytápění a v sadě naleznete všechny potřebné montážní prvky.
Technické údaje:
Výška: 800 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 35 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Antracit RAL 7016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 5,48 kg
Kapacita: 3 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 320 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ z vrchu a zespodu z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, odolná lakovaná vrstva odolná vůči korozi
V balení: držáky, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
400 mm
Výška
800 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
320 W
Barva
Antracitová
Uživatelská příručka
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W104-0800-400-00-66
800 mm
400 mm
320 W
Šířka - 400 mm - ()