Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 472 W, antracit - W104-1200-400-00-66
search
Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 472 W, antracit - W104-1200-400-00-66 Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 472 W, antracit - W104-1200-400-00-66 Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 472 W, antracit - W104-1200-400-00-66 Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 472 W, antracit - W104-1200-400-00-66 Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 472 W, antracit - W104-1200-400-00-66 Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 472 W, antracit - W104-1200-400-00-66 Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 472 W, antracit - W104-1200-400-00-66 Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 472 W, antracit - W104-1200-400-00-66 Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 472 W, antracit - W104-1200-400-00-66
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W104-1200-400-00-66
Výška:
1200 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
472 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Mexen Hades je funkční a stylový koupelnový radiátor o rozměrech 1200 x 400 mm a výkonu 472 W. Vyroben z vysoce kvalitní oceli, v antracitové barvě (RAL 7016), se hodí do moderních interiérů. Má odolnost proti korozi díky trvanlivému laku. Poskytuje flexibilní možnosti připojení: dolní 35 cm nebo střední 5 cm. Vyznačuje se maximálním pracovním tlakem 0,6 Mpa a provozní teplotou do 95 °C. V balení jsou závěsy, montážní sada a doplňkové části. Navzdory kompaktním rozměrům (800 mm výšky, 400 mm šířky, 30 mm hloubky) váží pouze 7,38 kg.
Technické údaje:
Výška: 800 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 35 cm (dolní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Antracit RAL 7016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 7,38 kg
Kapacita: 3 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Výkon topení:
- 75/65/20 °C - 472 W
Přípojky:
- 2xG ½″ středové
- 4xG ½″ shora a zespodu z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
Včetně: závěsy, montážní sada, ucpávky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
400 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
472 W
Barva
Antracitová
Uživatelská příručka
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W104-1200-400-00-66
1200 mm
400 mm
472 W
Šířka - 400 mm - ()