Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 667 W, antracit - W104-1200-600-00-66
search
Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 667 W, antracit - W104-1200-600-00-66 Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 667 W, antracit - W104-1200-600-00-66 Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 667 W, antracit - W104-1200-600-00-66 Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 667 W, antracit - W104-1200-600-00-66 Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 667 W, antracit - W104-1200-600-00-66 Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 667 W, antracit - W104-1200-600-00-66 Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 667 W, antracit - W104-1200-600-00-66 Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 667 W, antracit - W104-1200-600-00-66 Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 667 W, antracit - W104-1200-600-00-66
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W104-1200-600-00-66
Výška:
1200 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
667 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Mexen Hades je koupelnový radiátor v antracitové barvě RAL 7016, který dokonale kombinuje funkčnost a moderní design. Výška 1200 mm a šířka 600 mm ho činí ideálním pro různé aranžmá. Díky topnému výkonu 667 W zajišťuje komfortní teplotu, i při maximálním pracovním tlaku 0,6 Mpa. Vyrobeno z odolné oceli, odolné vůči korozi, zaručuje dlouhověkost a bezpečnost používání. Souprava je vybavena závěsy, montážními prvky a odvzdušňovačem, což usnadňuje instalaci.
Technická data:
Výška: 1200 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 55 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Antracit RAL 7016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 10,70 kg
Kapacita: 5,8 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 667 W
Připojení:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ zhora a zdola z pravé nebo levé strany
Možnost montáže topné tyče
Vysoce kvalitní, trvanlivá laková úprava odolná vůči korozi
V balení: závěsy, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
600 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
667 W
Barva
Antracitová
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 55 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Uživatelská příručka
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W104-1200-600-00-66
1200 mm
600 mm
667 W
Šířka - 600 mm - ()