Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 667 W, černý - W104-1200-600-00-70
search
Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 667 W, černý - W104-1200-600-00-70 Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 667 W, černý - W104-1200-600-00-70 Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 667 W, černý - W104-1200-600-00-70 Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 667 W, černý - W104-1200-600-00-70 Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 667 W, černý - W104-1200-600-00-70 Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 667 W, černý - W104-1200-600-00-70 Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 667 W, černý - W104-1200-600-00-70 Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 667 W, černý - W104-1200-600-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W104-1200-600-00-70
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
667 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen Hades koupelnový radiátor spojuje eleganci s funkčností. Má výšku 1200 mm a šířku 600 mm, ideálně se hodí do každého prostoru. Vysoce kvalitní ocel a odolná povrchová úprava zajišťují odolnost proti korozi. Ohromuje tepelným výkonem 667 W, což z něj činí spolehlivý zdroj tepla při teplotách do 95 °C. Univerzální přípojky a možnost montáže topné tyče činí tento radiátor všestrannou volbou pro každou koupelnu. Energetická úspornost a styl v jednom.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 55 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Hmotnost: 10,70 kg
Kapacita: 5,8 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 667 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ z horní a dolní pravé nebo levé strany
Možnost montáže topné tyče
Vysoce kvalitní, odolná nátěrová hmota odolná proti korozi
Obsah balení: závěsy, montážní sada, zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
600 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
30 mm
667 W
Vzdálenost připojení
5 cm , 55 cm
Uživatelská příručka
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
Obecné hodnocení založené na 3 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W104-1200-600-00-70
1200 mm
600 mm
667 W
Šířka - 600 mm - ()