Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 812 W, černý - W104-1500-600-00-70
search
Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 812 W, černý - W104-1500-600-00-70 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 812 W, černý - W104-1500-600-00-70 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 812 W, černý - W104-1500-600-00-70 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 812 W, černý - W104-1500-600-00-70 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 812 W, černý - W104-1500-600-00-70 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 812 W, černý - W104-1500-600-00-70 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 812 W, černý - W104-1500-600-00-70 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 812 W, černý - W104-1500-600-00-70 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 812 W, černý - W104-1500-600-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W104-1500-600-00-70
Výška:
1500 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
812 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen Hades je vynikající volbou pro vaši koupelnu, nabízející moderní design a výjimečnou funkčnost. Radiátor o rozměrech 1500 x 600 mm zajišťuje efektivní tepelný výkon 812 W při maximální pracovní teplotě 95 °C. Vyroben ze oceli, pokrytý trvanlivým, proti korozi odolným nátěrem v černé barvě RAL 9005. Nabízí různé možnosti připojení a možnost instalace topné tyče. Kompletní montážní sada a příslušenství usnadňují montáž. Ideální pro moderní interiéry.
Technické údaje:
Výška: 1500 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 55 cm (dolní) nebo 5 cm (střední)
Barva: černá RAL 9005
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 812 W
Přípojky:
- 2xG ½″ středové
- 4xG ½″ zeshora a zdola z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, odolný lak odolný proti korozi
Obsah balení: závěsy, montážní sada, zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
600 mm
Výška
1500 mm
Hloubka
30 mm
812 W
Uživatelská příručka
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
Obecné hodnocení založené na 1 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W104-1500-600-00-70
1500 mm
600 mm
812 W
Šířka - 600 mm - ()