Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 649 W, zlatý - W104-1500-600-00-50
search
Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 649 W, zlatý - W104-1500-600-00-50 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 649 W, zlatý - W104-1500-600-00-50 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 649 W, zlatý - W104-1500-600-00-50 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 649 W, zlatý - W104-1500-600-00-50 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 649 W, zlatý - W104-1500-600-00-50 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 649 W, zlatý - W104-1500-600-00-50 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 649 W, zlatý - W104-1500-600-00-50 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 649 W, zlatý - W104-1500-600-00-50 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 649 W, zlatý - W104-1500-600-00-50
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W104-1500-600-00-50
Výška:
1500 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
649 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Zlatá - ()
Mexen Hades je elegantní, zlatý koupelnový radiátor o rozměrech 1500 x 600 mm, který nabízí topný výkon 649 W. Jeho ocelová konstrukce a vysoká kvalita povrchové úpravy zajišťují odolnost proti korozi a trvanlivost. Vyznačuje se estetickým designem a možností připojení topné tyče a flexibilními možnostmi montáže s roztečí připojení: 55 cm (dolní) nebo 5 cm (střední). Pracuje při maximální teplotě 95 °C a tlaku 0,6 Mpa. Ideální volba pro moderní koupelny.
Technické údaje:
Výška: 1500 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 30 mm
Vzdálenost připojení:
- 55 cm (dolní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Zlatá
Materiál: Ocel
Hmotnost: 13,10 kg
Objem: 7,2 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 649 W
Připojení:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ z horní a dolní části na pravé nebo levé straně
Možnost instalace topné tyče
Vysoká kvalita, odolný lak proti korozi
V kompletu: úchyty, montážní sada, ucpávky a odvzdušňovací ventil
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
600 mm
Výška
1500 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
649 W
Uživatelská příručka
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W104-1500-600-00-50
1500 mm
600 mm
649 W
Šířka - 600 mm - ()