Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 555 W, zlatý - W104-1500-500-00-50
search
Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 555 W, zlatý - W104-1500-500-00-50 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 555 W, zlatý - W104-1500-500-00-50 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 555 W, zlatý - W104-1500-500-00-50 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 555 W, zlatý - W104-1500-500-00-50 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 555 W, zlatý - W104-1500-500-00-50 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 555 W, zlatý - W104-1500-500-00-50 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 555 W, zlatý - W104-1500-500-00-50 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 555 W, zlatý - W104-1500-500-00-50 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 555 W, zlatý - W104-1500-500-00-50
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W104-1500-500-00-50
Výška:
1500 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
555 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Zlatá - ()
Mexen Hades je elegantní zlatý koupelnový radiátor o rozměrech 1500x500 mm, který poskytuje nejen stylový vzhled, ale také efektivnost díky výkonu 555 W. Vyrobeno z vysoce kvalitní oceli, odolné vůči korozi díky trvanlivému nátěru. Díky různým možnostem rozteče připojení (dolní 45 cm, střední 5 cm) a možnosti instalace topného tělesa je velmi funkční. Jeho lehká konstrukce (11,39 kg) a odolnost vůči vysokým teplotám (max 95 °C) a tlaku (0,6 Mpa) činí tento radiátor spolehlivou volbou pro každou koupelnu.
Technické údaje:
Výška: 1500 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 30 mm
Vzdálenost připojení:
- 45 cm (dolní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Zlatá
Materiál: Ocel
Váha: 11,39 kg
Kapacita: 6,3 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Výkon ohřevu:
- 75/65/20 °C - 555 W
Připojení:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ nahoře a dole na pravé nebo levé straně
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, trvanlivý nátěr odolný proti korozi
Součástí balení: úchyty, montážní sada, uzávěry a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
500 mm
Výška
1500 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
555 W
Uživatelská příručka
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W104-1500-500-00-50
1500 mm
500 mm
555 W
Šířka - 500 mm - ()