Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 305 W, zlatý - W104-0800-500-00-50
search
Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 305 W, zlatý - W104-0800-500-00-50 Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 305 W, zlatý - W104-0800-500-00-50 Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 305 W, zlatý - W104-0800-500-00-50 Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 305 W, zlatý - W104-0800-500-00-50 Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 305 W, zlatý - W104-0800-500-00-50 Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 305 W, zlatý - W104-0800-500-00-50 Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 305 W, zlatý - W104-0800-500-00-50 Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 305 W, zlatý - W104-0800-500-00-50 Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 305 W, zlatý - W104-0800-500-00-50
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W104-0800-500-00-50
Výška:
800 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
305 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Zlatá - ()
Mexen Hades je elegantní a funkční koupelnový radiátor, který ideálně doplní váš interiér. S rozměry 800 x 500 mm poskytuje topný výkon 305 W, což zajišťuje optimální vytápění. Jeho zlatá barva dodává interiéru luxusní charakter. Díky odolnosti proti korozi a vysoce kvalitnímu lakovanému povrchu je Hades odolný a snadno udržovatelný. Produkt nabízí flexibilitu montáže s možností volby spodního nebo středního připojení a možností instalace topného tělesa. Maximální pracovní teplota je 95°C, pracovní tlak 0,6 Mpa.
Technické údaje:
Výška: 800 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 45 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Zlatá
Hmotnost: 6,43 kg
Objem: 3,4 l
Odezva na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 305 W
Připojení:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ shora a dole z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, trvanlivý lakovaný povrch odolný proti korozi
Obsah balení: závěsy, montážní sada, ucpávky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
500 mm
Výška
800 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
305 W
Uživatelská příručka
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W104-0800-500-00-50
800 mm
500 mm
305 W
Šířka - 500 mm - ()