Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 305 W, chrom - W104-0800-500-00-01
search
Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 305 W, chrom - W104-0800-500-00-01 Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 305 W, chrom - W104-0800-500-00-01 Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 305 W, chrom - W104-0800-500-00-01 Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 305 W, chrom - W104-0800-500-00-01 Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 305 W, chrom - W104-0800-500-00-01 Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 305 W, chrom - W104-0800-500-00-01 Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 305 W, chrom - W104-0800-500-00-01 Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 305 W, chrom - W104-0800-500-00-01 Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 305 W, chrom - W104-0800-500-00-01
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W104-0800-500-00-01
Výška:
800 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
305 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Chrom - ()
Mexen Hades je moderní koupelnový radiátor s elegantním chromovaným povrchem, který díky rozměrům 800 x 500 mm a výkonu 305 W zajišťuje optimální teplotu v každé koupelně. Produkt se vyznačuje vysokou kvalitou a povrchem odolným proti korozi. Montážní systém umožňuje výběr ze dvou roztečí připojení: spodní nebo střední. Radiátor je kompatibilní s elektrickými topnými tyčemi a nabízí maximální pracovní tlak 0,6 Mpa a teplotu 95 °C. V balení najdete závěsy, montážní sadu a zaslepovací zátky a odvzdušňovač. Hmotnost činí 6,43 kg, což usnadňuje montáž.
Technické údaje:
Výška: 800 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 45 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Chrom
Hmotnost: 6,43 kg
Kapacita: 3,4 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 305 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ zhora a zespodu z pravé nebo levé strany
Možnost montáže topné tyče
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
Součástí balení: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
500 mm
Výška
800 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
305 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 45 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Uživatelská příručka
20,02%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W104-0800-500-00-01
800 mm
500 mm
305 W
Šířka - 500 mm - ()