Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 675 W, chrom - W104-1800-500-00-01
search
Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 675 W, chrom - W104-1800-500-00-01 Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 675 W, chrom - W104-1800-500-00-01 Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 675 W, chrom - W104-1800-500-00-01 Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 675 W, chrom - W104-1800-500-00-01 Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 675 W, chrom - W104-1800-500-00-01 Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 675 W, chrom - W104-1800-500-00-01 Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 675 W, chrom - W104-1800-500-00-01 Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 675 W, chrom - W104-1800-500-00-01 Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 675 W, chrom - W104-1800-500-00-01
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W104-1800-500-00-01
Výška:
1800 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
675 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Chrom - ()
Mexen Hades je elegantní koupelnový radiátor o rozměrech 1800 x 500 mm a výkonu 675 W, který se vyznačuje chromovaným povrchem přidávajícím moderní styl každé koupelně. Vyroben z vysoce kvalitní oceli, je nejen odolný, ale také rezistentní vůči korozi díky speciálnímu lakovému povrchu. Poskytuje efektivní vytápění při maximální pracovní teplotě 95 °C a tlaku 0,6 Mpa. Další výhodou je možnost instalace topné tyče a univerzální přípojky. Součástí balení jsou potřebné montážní doplňky.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 45 cm (dolní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Chrom
Materiál: Ocel
Hmotnost: 13,74 kg
Kapacita: 7,7 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Výkon:
- 75/65/20 °C - 675 W
Přípojky:
- 2xG ½″ středové
- 4xG ½″ z horní a dolní části zprava nebo zleva
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, odolný lakový povrch odolný vůči korozi
V balení: závěsy, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovací ventil
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
500 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
675 W
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 45 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Uživatelská příručka
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W104-1800-500-00-01
1800 mm
500 mm
675 W
Šířka - 500 mm - ()