Mexen Hades Koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 854 W, bílý - W104-1800-500-00-20
search
Mexen Hades Koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 854 W, bílý - W104-1800-500-00-20 Mexen Hades Koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 854 W, bílý - W104-1800-500-00-20 Mexen Hades Koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 854 W, bílý - W104-1800-500-00-20 Mexen Hades Koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 854 W, bílý - W104-1800-500-00-20 Mexen Hades Koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 854 W, bílý - W104-1800-500-00-20 Mexen Hades Koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 854 W, bílý - W104-1800-500-00-20 Mexen Hades Koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 854 W, bílý - W104-1800-500-00-20 Mexen Hades Koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 854 W, bílý - W104-1800-500-00-20 Mexen Hades Koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 854 W, bílý - W104-1800-500-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W104-1800-500-00-20
Výška:
1800 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
854 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Hades je elegantní koupelnový radiátor o rozměrech 1800 x 500 mm. Poskytuje tepelný výkon 854 W, což zajišťuje účinné vytápění místnosti. Jeho moderní konstrukce umožňuje spodní nebo středové připojení a ocelová konstrukce zaručuje trvanlivost. Bílá barva RAL 9016 se skvěle hodí k jakémukoliv interiéru. Bezpečnost použití zajišťuje třída reakce na oheň A1 a možnost práce při teplotě až 95 °C. Radiátor je snadno instalovatelný díky přiloženému příslušenství.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 45 cm (spodní) nebo 5 cm (středové)
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 13,74 kg
Kapacita: 7,7 l
Reakce na oheň: A1
Teplota práce: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 854 W
Přípojky:
- 2xG ½″ středové
- 4xG ½″ z horní a dolní strany z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní odolný lakovaný povrch odolný vůči korozi
Kompletní s: závěsy, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovací ventil
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
500 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
30 mm
854 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 45 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Uživatelská příručka
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W104-1800-500-00-20
1800 mm
500 mm
854 W
Šířka - 500 mm - ()