Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 1000 W, bílý - W104-1800-600-00-20
search
Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 1000 W, bílý - W104-1800-600-00-20 Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 1000 W, bílý - W104-1800-600-00-20 Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 1000 W, bílý - W104-1800-600-00-20 Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 1000 W, bílý - W104-1800-600-00-20 Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 1000 W, bílý - W104-1800-600-00-20 Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 1000 W, bílý - W104-1800-600-00-20 Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 1000 W, bílý - W104-1800-600-00-20 Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 1000 W, bílý - W104-1800-600-00-20 Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 1000 W, bílý - W104-1800-600-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W104-1800-600-00-20
Výška:
1800 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
1000 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Hades je elegantní koupelnový radiátor, který kombinuje moderní design s vysokou účinností. Díky výšce 1800 mm a šířce 600 mm se ideálně hodí do každé koupelny a poskytuje optimální topný výkon 1000 W při teplotě 75/65/20 °C. Vyroben z vysoce kvalitní oceli, má trvanlivý lakový povrch odolný proti korozi. Nabízí flexibilitu instalace s možností montáže topné tyče a různými možnostmi připojení. Maximální pracovní tlak je 0,6 MPa a provozní teplota dosahuje až 95 °C, což zajišťuje komfort a bezpečnost používání. Sada obsahuje závěsy, montážní sadu, uzávěry a odvzdušňovač, což usnadňuje instalaci.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 55 cm (dolní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 15,84 kg
Kapacita: 8,7 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 MPa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 1000 W
Přívod:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ z horní a dolní části na pravé nebo levé straně
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, trvanlivý lakový povrch odolný proti korozi
V sadě: závěsy, montážní sada, uzávěry a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
600 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
1000 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 55 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Uživatelská příručka
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W104-1800-600-00-20
1800 mm
600 mm
1000 W
Šířka - 600 mm - ()