Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 1000 W, černý - W104-1800-600-00-70
search
Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 1000 W, černý - W104-1800-600-00-70 Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 1000 W, černý - W104-1800-600-00-70 Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 1000 W, černý - W104-1800-600-00-70 Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 1000 W, černý - W104-1800-600-00-70 Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 1000 W, černý - W104-1800-600-00-70 Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 1000 W, černý - W104-1800-600-00-70 Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 1000 W, černý - W104-1800-600-00-70 Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 1000 W, černý - W104-1800-600-00-70 Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 1000 W, černý - W104-1800-600-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W104-1800-600-00-70
Výška:
1800 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
1000 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Černá - ()
Koupelnový radiátor Mexen Hades je ideální kombinací elegance a funkčnosti. Díky rozměrům 1800 x 600 mm a výkonu 1000 W skvěle ohřívá místnost a zároveň je stylovým prvkem interiéru v černé barvě RAL 9005. Vyroben z oceli, vyznačuje se vysokou trvanlivostí a odolností proti korozi. Pracuje při teplotě do 95 °C a tlaku 0,6 Mpa. Má možnost různých připojení a montáže topného tělesa. Obsahuje montážní sadu a je snadný k instalaci. Je to spolehlivé a estetické řešení pro každou koupelnu.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 55 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Hmotnost: 15,84 kg
Kapacita: 8,7 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 1000 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ shora a zespodu z pravé nebo levé strany
Možnost montáže topného tělesa
Vysoce kvalitní, trvanlivý lakovaný povrch odolný proti korozi
Součástí balení: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
600 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
1000 W
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 55 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Uživatelská příručka
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
Obecné hodnocení založené na 1 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W104-1800-600-00-70
1800 mm
600 mm
1000 W
Šířka - 600 mm - ()