Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 790 W, chrom - W104-1800-600-00-01
search
Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 790 W, chrom - W104-1800-600-00-01 Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 790 W, chrom - W104-1800-600-00-01 Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 790 W, chrom - W104-1800-600-00-01 Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 790 W, chrom - W104-1800-600-00-01 Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 790 W, chrom - W104-1800-600-00-01 Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 790 W, chrom - W104-1800-600-00-01 Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 790 W, chrom - W104-1800-600-00-01 Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 790 W, chrom - W104-1800-600-00-01 Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 790 W, chrom - W104-1800-600-00-01
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W104-1800-600-00-01
Výška:
1800 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
790 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Chrom - ()
Mexen Hades je elegantní koupelnový radiátor o rozměrech 1800 x 600 mm, poskytující topný výkon 790 W. Díky chromovému povrchu a ocelové konstrukci se skvěle hodí do moderních interiérů. Vyznačuje se vysokou odolností vůči korozi, což zaručuje trvanlivý nátěr. Produkt nabízí široké možnosti montáže s připojeními 2xG ½″ a 4xG ½″. Reakce na oheň třídy A1 a maximální pracovní tlak 0,6 Mpa je zárukou bezpečnosti. Kromě toho je možné nainstalovat topnou tyč.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 55 cm (dolní) nebo 5 cm (středové)
Barva: Chrom
Materiál: Ocel
Hmotnost: 15,84 kg
Kapacita: 8,7 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 790 W
Připojení:
- 2xG ½″ středové
- 4xG ½″ z horní a spodní strany z pravé nebo levé strany
Možnost montáže topné tyče
Vysoce kvalitní, odolný lak odolný proti korozi
Součástí: držáky, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
600 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
790 W
Vzdálenost připojení
5 cm , 55 cm
Uživatelská příručka
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W104-1800-600-00-01
1800 mm
600 mm
790 W
Šířka - 600 mm - ()