Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 527 W, chrom - W104-1200-600-00-01
search
Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 527 W, chrom - W104-1200-600-00-01 Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 527 W, chrom - W104-1200-600-00-01 Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 527 W, chrom - W104-1200-600-00-01 Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 527 W, chrom - W104-1200-600-00-01 Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 527 W, chrom - W104-1200-600-00-01 Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 527 W, chrom - W104-1200-600-00-01 Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 527 W, chrom - W104-1200-600-00-01 Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 527 W, chrom - W104-1200-600-00-01 Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 527 W, chrom - W104-1200-600-00-01
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W104-1200-600-00-01
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
527 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Chrom - ()
Koupelnový radiátor Mexen Hades o rozměrech 1200 x 600 mm je dokonalou kombinací moderního designu a vysoké účinnosti. Vyroben z chromované oceli, nabízí topný výkon 527 W při teplotě 75/65/20 °C a maximální provozní teplotu až 95 °C. Produkt je vybaven různými přípoji umožňujícími flexibilní připojení a kvalitní povrchovou úpravou odolnou vůči korozi. V sadě se nacházejí závěsy, montážní sada, zátky a odvzdušňovací ventil.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 55 cm (dolní) nebo 5 cm (středové)
Barva: Chrom
Materiál: Ocel
Hmotnost: 10,70 kg
Kapacita: 5,8 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 527 W
Přípoje:
- 2xG ½″ středové
- 4xG ½″ shora a zdola na pravé nebo levé straně
Možnost připojení elektrické topné tyče
Vysoce kvalitní, odolný lakovaný povrch odolný proti korozi
Obsah balení: závěsy, montážní sada, slepovací zátky a odvzdušňovací ventil
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
600 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
527 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 55 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Uživatelská příručka
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W104-1200-600-00-01
1200 mm
600 mm
527 W
Šířka - 600 mm - ()