Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 527 W, zlatý - W104-1200-600-00-50
search
Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 527 W, zlatý - W104-1200-600-00-50 Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 527 W, zlatý - W104-1200-600-00-50 Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 527 W, zlatý - W104-1200-600-00-50 Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 527 W, zlatý - W104-1200-600-00-50 Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 527 W, zlatý - W104-1200-600-00-50 Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 527 W, zlatý - W104-1200-600-00-50 Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 527 W, zlatý - W104-1200-600-00-50 Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 527 W, zlatý - W104-1200-600-00-50 Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 527 W, zlatý - W104-1200-600-00-50
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W104-1200-600-00-50
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
527 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Zlatá - ()
Mexen Hades je elegantní koupelnový radiátor o rozměrech 1200 x 600 mm, který nabízí výkon ohřevu 527 W. Jeho zlatá barva a ocelová konstrukce dokonale spojují estetiku s funkčností. Radiátor má flexibilní možnosti připojení s roztečí 55 cm dolní nebo 5 cm střední, což usnadňuje instalaci. Výborná reakce na oheň je A1 a maximální teplota práce je 95°C při tlaku 0,6 Mpa. Výjimečná trvanlivost a povrch odolný vůči korozi zajišťují dlouhodobé používání. V balení jsou montážní příslušenství.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 55 cm (dolní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Zlatá
Materiál: Ocel
Váha: 10,70 kg
Objem: 5,8 l
Reakce na oheň: A1
Teplota práce: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Výkon ohřevu:
- 75/65/20 °C - 527 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ z vrchu a zdola z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, trvanlivý lakovaný povrch odolný proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada, záslepky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
600 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
527 W
Uživatelská příručka
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W104-1200-600-00-50
1200 mm
600 mm
527 W
Šířka - 600 mm - ()