Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 373 W, zlatý - W104-1200-400-00-50
search
Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 373 W, zlatý - W104-1200-400-00-50 Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 373 W, zlatý - W104-1200-400-00-50 Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 373 W, zlatý - W104-1200-400-00-50 Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 373 W, zlatý - W104-1200-400-00-50 Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 373 W, zlatý - W104-1200-400-00-50 Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 373 W, zlatý - W104-1200-400-00-50 Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 373 W, zlatý - W104-1200-400-00-50 Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 373 W, zlatý - W104-1200-400-00-50 Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 373 W, zlatý - W104-1200-400-00-50
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W104-1200-400-00-50
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
373 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Zlatá - ()
Mexen Hades je elegantní koupelnový radiátor, který kombinuje moderní design s vynikajícími technickými parametry. Vyroben z vysoce kvalitní oceli se zlatým povrchem, dokonale zapadne do každé koupelny. Jeho výška je 1200 mm, šířka 400 mm a tepelný výkon 373 W při teplotě 75/65/20 °C. Umožňuje instalaci topného tělesa a nabízí různé možnosti připojení, což zajišťuje flexibilitu instalace. Odolný proti korozi, s lakovaným povrchem třídy A1, je ideální volbou pro náročné uživatele.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 35 cm (dolní) nebo 5 cm (středové)
Barva: Zlatá
Materiál: Ocel
Váha: 7,38 kg
Kapacita: 4,4 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 373 W
Přípojky:
- 2xG ½″ středové
- 4xG ½″ nahoře a dole z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, odolný lakovaný povrch odolný proti korozi
V sadě: držáky, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
400 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
30 mm
373 W
Uživatelská příručka
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W104-1200-400-00-50
1200 mm
400 mm
373 W
Šířka - 400 mm - ()