Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 386 W, černý - W104-0800-500-00-70
search
Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 386 W, černý - W104-0800-500-00-70 Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 386 W, černý - W104-0800-500-00-70 Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 386 W, černý - W104-0800-500-00-70 Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 386 W, černý - W104-0800-500-00-70 Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 386 W, černý - W104-0800-500-00-70 Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 386 W, černý - W104-0800-500-00-70 Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 386 W, černý - W104-0800-500-00-70 Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 386 W, černý - W104-0800-500-00-70 Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 386 W, černý - W104-0800-500-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W104-0800-500-00-70
Výška:
800 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
386 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Černá - ()
Koupelnový radiátor Mexen Hades je ideální řešení pro vaši koupelnu. Díky kompaktním rozměrům 800 x 500 mm a elegantní černé povrchové úpravě RAL 9005 skvěle zapadne do moderních interiérů. Vyroben z odolné oceli, má reakci na oheň třídy A1, což zajišťuje bezpečnost používání. Tepelný výkon 386 W zajišťuje rychlé vytápění místnosti a možnost instalace topného tělesa zvyšuje funkčnost. Navíc odolná povrchová úprava je odolná proti korozi, což zaručuje dlouhou životnost produktu. V balení najdete všechny potřebné prvky pro montáž, což usnadňuje jeho instalaci.
Technické údaje:
Výška: 800 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 45 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Hmotnost: 6,43 kg
Kapacita: 3,4 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 MPa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 386 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ nahoře a dole na pravé nebo levé straně
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, odolný lakovaný povrch odolný proti korozi
Součástí: závěsy, montážní sada, zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
500 mm
Výška
800 mm
Hloubka
30 mm
386 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 45 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Uživatelská příručka
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W104-0800-500-00-70
800 mm
500 mm
386 W
Šířka - 500 mm - ()