Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 703 W, černý - W104-1500-500-00-70
search
Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 703 W, černý - W104-1500-500-00-70 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 703 W, černý - W104-1500-500-00-70 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 703 W, černý - W104-1500-500-00-70 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 703 W, černý - W104-1500-500-00-70 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 703 W, černý - W104-1500-500-00-70 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 703 W, černý - W104-1500-500-00-70 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 703 W, černý - W104-1500-500-00-70 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 703 W, černý - W104-1500-500-00-70 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 703 W, černý - W104-1500-500-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W104-1500-500-00-70
Výška:
1500 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
703 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen Hades je elegantní koupelnový radiátor o rozměrech 1500 x 500 mm, nabízející tepelný výkon 703 W a vyznačující se moderní černou barvou RAL 9005. Díky ocelovému materiálu a reakci na oheň třídy A1 je tento produkt nejen estetický, ale i bezpečný. Radiátor má možnost instalace topné tyče a nabízí flexibilitu montáže díky několika možnostem připojení. Odolný lak chrání produkt před korozí. V sadě se nacházejí nezbytné montážní příslušenství.
Technické údaje:
Výška: 1500 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 45 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Hmotnost: 11,39 kg
Kapacita: 6,3 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 703 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ z horní a dolní strany z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, odolný lak odolný proti korozi
V sadě: závěsy, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
500 mm
Výška
1500 mm
Hloubka
30 mm
703 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 45 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Uživatelská příručka
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W104-1500-500-00-70
1500 mm
500 mm
703 W
Šířka - 500 mm - ()