Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 570 W, černý - W104-1200-500-00-70
search
Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 570 W, černý - W104-1200-500-00-70 Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 570 W, černý - W104-1200-500-00-70 Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 570 W, černý - W104-1200-500-00-70 Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 570 W, černý - W104-1200-500-00-70 Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 570 W, černý - W104-1200-500-00-70 Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 570 W, černý - W104-1200-500-00-70 Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 570 W, černý - W104-1200-500-00-70 Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 570 W, černý - W104-1200-500-00-70 Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 570 W, černý - W104-1200-500-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W104-1200-500-00-70
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
570 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen Hades je koupelnový radiátor o rozměrech 1200 x 500 mm, vyznačující se výkonem 570 W a elegantním černým povrchem (RAL 9005). Jeho pevná konstrukce z oceli zajišťuje vysokou trvanlivost a odolnost proti korozi. Je přizpůsoben k práci při maximální teplotě 95 °C a tlaku 0,6 Mpa. Další výhodou je možnost instalace topné tyče a různé možnosti připojení: středové nebo dolní. V balení se nacházejí potřebné montážní doplňky a odvzdušňovač.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 45 cm (dolní) nebo 5 cm (středové)
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Hmotnost: 9,30 kg
Kapacita: 5,1 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 570 W
Přípojky:
- 2xG ½″ středové
- 4xG ½″ shora a zdola z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
500 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
30 mm
570 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 45 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Uživatelská příručka
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W104-1200-500-00-70
1200 mm
500 mm
570 W
Šířka - 500 mm - ()