Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 854 W, černý - W104-1800-500-00-70
search
Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 854 W, černý - W104-1800-500-00-70 Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 854 W, černý - W104-1800-500-00-70 Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 854 W, černý - W104-1800-500-00-70 Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 854 W, černý - W104-1800-500-00-70 Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 854 W, černý - W104-1800-500-00-70 Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 854 W, černý - W104-1800-500-00-70 Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 854 W, černý - W104-1800-500-00-70 Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 854 W, černý - W104-1800-500-00-70 Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 854 W, černý - W104-1800-500-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W104-1800-500-00-70
Výška:
1800 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
854 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen Hades je moderní koupelnový radiátor o rozměrech 1800 x 500 mm, vynikající tepelným výkonem 854 W a elegantním černým provedením RAL 9005. Vyrobený z oceli, radiátor se vyznačuje vysokou odolností proti korozi díky trvanlivému povrchu laku. Montáž je flexibilní díky různorodým možnostem připojení: dolnímu (45 cm) a střednímu (5 cm). Maximální pracovní teplota je 95 °C a pracovní tlak je 0,6 Mpa. Navíc, radiátor nabízí možnost instalace elektrické topné tyče. V balení se nacházejí držáky, montážní sada, zátky a odvzdušňovač, což tvoří kompletní řešení pro vaši koupelnu.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 45 cm (dolní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Hmotnost: 13,74 kg
Kapacita: 7,7 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 854 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ z horní a dolní strany z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
V balení: držáky, montážní sada, zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
500 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
30 mm
854 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 45 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Uživatelská příručka
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W104-1800-500-00-70
1800 mm
500 mm
854 W
Šířka - 500 mm - ()