Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 675 W, zlatý - W104-1800-500-00-50
search
Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 675 W, zlatý - W104-1800-500-00-50 Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 675 W, zlatý - W104-1800-500-00-50 Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 675 W, zlatý - W104-1800-500-00-50 Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 675 W, zlatý - W104-1800-500-00-50 Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 675 W, zlatý - W104-1800-500-00-50 Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 675 W, zlatý - W104-1800-500-00-50 Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 675 W, zlatý - W104-1800-500-00-50 Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 675 W, zlatý - W104-1800-500-00-50 Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 675 W, zlatý - W104-1800-500-00-50
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W104-1800-500-00-50
Výška:
1800 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
675 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Zlatá - ()
Mexen Hades je elegantní koupelnový radiátor o rozměrech 1800 x 500 mm, nabízející výkon 675 W ve zlatém provedení. Vyroben z oceli, vyznačuje se dlouhou životností a odolností vůči korozi díky vysoce kvalitnímu lakovému povlaku. Jeho hmotnost je 13,74 kg a maximální provozní teplota je 95 °C. Nabízí dvě vzdálenosti připojení a možnost montáže topné tyče, což zvyšuje jeho funkčnost. Díky třídě reakce na oheň A1 zajišťuje bezpečnost používání. Ideální volba pro každou moderní koupelnu.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 30 mm
Vzdálenost připojení:
- 45 cm (dolní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Zlatá
Materiál: Ocel
Hmotnost: 13,74 kg
Kapacita: 7,7 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Výkon topení:
- 75/65/20 °C - 675 W
Připojení:
- 2xG ½“ střední
- 4xG ½“ z horní a spodní části na pravé nebo levé straně
Možnost montáže topné tyče
Vysoce kvalitní, odolný lakový povlak odolný vůči korozi
V sadě: závěsy, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
500 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
675 W
Uživatelská příručka
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W104-1800-500-00-50
1800 mm
500 mm
675 W
Šířka - 500 mm - ()