Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 790 W, zlatý - W104-1800-600-00-50
search
Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 790 W, zlatý - W104-1800-600-00-50 Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 790 W, zlatý - W104-1800-600-00-50 Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 790 W, zlatý - W104-1800-600-00-50 Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 790 W, zlatý - W104-1800-600-00-50 Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 790 W, zlatý - W104-1800-600-00-50 Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 790 W, zlatý - W104-1800-600-00-50 Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 790 W, zlatý - W104-1800-600-00-50 Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 790 W, zlatý - W104-1800-600-00-50 Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 790 W, zlatý - W104-1800-600-00-50
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W104-1800-600-00-50
Výška:
1800 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
790 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Zlatá - ()
Mexen Hades je elegantní zlatý koupelnový radiátor o rozměrech 1800 x 600 mm, nabízející topný výkon 790 W. Vyroben z vysoce kvalitní oceli, zajišťuje trvanlivost a odolnost proti korozi díky vynikajícímu nátěru. Vyznačuje se maximální provozní teplotou 95°C a tlakem 0,6 Mpa. Nabízí flexibilitu instalace s možností středního nebo spodního připojení a možností instalace topné tyče. V sadě jsou závěsy, montážní sada a zaslepení.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 55 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Zlatá
Materiál: Ocel
Hmotnost: 15,84 kg
Objem: 8,7 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální provozní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 790 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ z vrchu a spodku z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, trvanlivý nátěr odolný proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada, zaslepení a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
600 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
790 W
Uživatelská příručka
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W104-1800-600-00-50
1800 mm
600 mm
790 W
Šířka - 600 mm - ()