Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 400 mm, 253 W, zlatý - W104-0800-400-00-50
search
Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 400 mm, 253 W, zlatý - W104-0800-400-00-50 Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 400 mm, 253 W, zlatý - W104-0800-400-00-50 Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 400 mm, 253 W, zlatý - W104-0800-400-00-50 Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 400 mm, 253 W, zlatý - W104-0800-400-00-50 Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 400 mm, 253 W, zlatý - W104-0800-400-00-50 Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 400 mm, 253 W, zlatý - W104-0800-400-00-50 Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 400 mm, 253 W, zlatý - W104-0800-400-00-50 Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 400 mm, 253 W, zlatý - W104-0800-400-00-50 Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 400 mm, 253 W, zlatý - W104-0800-400-00-50
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W104-0800-400-00-50
Výška:
800 mm
Barva:
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
253 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Zlatá - ()
Mexen Hades je elegantní koupelnový radiátor o rozměrech 800 x 400 mm ve zlaté barvě, který se skvěle hodí do moderních interiérů. Vyroben je z oceli a vybaven vysoce kvalitním lakovaným povrchem odolným vůči korozi, což zaručuje dlouhou životnost a estetiku. Jeho topný výkon je 253 W a možnost připojení topného tělesa zvyšuje funkčnost zařízení. Mexen Hades je nejen efektivní, ale i stylové řešení do každé koupelny. Obsahuje montážní sadu a odvzdušňovač.
Technické údaje:
Výška: 800 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 30 mm
Vzdálenost připojení:
- 35 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Zlatá
Materiál: Ocel
Hmotnost: 5,48 kg
Kapacita: 3 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 253 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ shora a zdola z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, trvanlivý lakovaný povrch odolný proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada, ucpávky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
400 mm
Výška
800 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
253 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 35 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Uživatelská příručka
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W104-0800-400-00-50
800 mm
400 mm
253 W
Šířka - 400 mm - ()